Média

Specializujeme se na plánování a nákup mediálního prostoru. Řešíme kde, kdy a kolik peněz mají značky do reklamy investovat, na koho cílit a jak cílovou skupinu zasáhnout. 

Jak to děláme?

Základem je mediální strategie. V Publicis Groupe nejsme jen překupníci mediálního prostoru. Jsme konzultanti, kteří klientům pomáhají reálně posouvat jejich business. Provázíme je celým mediálním ekosystémem. Od nastavení cílů a segmentace zákazníků přes mediální plán až po měření výsledků.

V našich klientských týmech pracují planneři na tradiční i digitální média společně. Díky tomu dokážeme připravovat skutečně komplexní kampaně. Podle komunikačních, marketingových a obchodních cílů, ne podle toho, v jakých kanálech poběží.  

V kampaních kombinujeme výhody přímého nákupu s programatickým. Optimální mix volíme vždy podle specifik konkrétní cílové skupiny. Využíváme trading a nejpokročilejší metody cílení založené na prověřených datech. Neustále hledáme nové postupy. Inovujeme. Nové nástroje testujeme napřímo s technologickými partnery z celé Evropy ještě před jejich uvedením na trh. Díky tomu jsou naši klienti vždy o krok napřed.

Reach, frekvence a konverze jsou základ. Při vyhodnocování kampaní ale nesledujeme pouze mediální metriky. Měříme dlouhodobé dopady komunikace na prodeje a značku. Hledáme souvislosti mezi tím, co lidé dělají a co si myslí. Využíváme řadu analytických nástrojů včetně ekonometrického modelování. A když nám nestačí, vyvíjíme si vlastní. Práce s daty a programovacími jazyky je pro naše analytiky denní chleba.

Klíčoví lidé

David Krňák

Chief Media Officer

Tomáš Žlůva

Executive Business Director

Petr Nešpůrek

Executive Trading Director

Jan Běhounek

Programmatic Media Director

Michal Šeda

Research Director

Karel Ďásek

Head of Data & Analytics

David Rymeš

Performance Media Director

Ladislav Suško

Managing Director, Performics SK

Naše značky