Komunikace

V komunikační divizi se zaměřujeme na strategii značek, kreativu, tvorbu obsahu, PR, sociální média a influencer marketing. Navenek vystupujeme jako agentury Leo Burnett, Saatchi & Saatchi a MSL.

Věříme v sílu kreativity a příběhů. Přicházíme s originálními nápady na jakékoli zadání. Vymýšlíme reklamní kampaně i celé komunikační strategie. Od televizního spotu, přes digitál až po sociální sítě. 

Základem naší práce je strategické plánování. Proto jsme postavili nejlepší strategický tým na trhu, který pokrývá široké spektrum expertíz od pokročilé analytiky a data science přes digitální strategii, kanálovou strategii až po brand planning.

Za našimi kampaněmi stojí zkušení kreativci, kteří vytvářeli úspěšné kampaně pro T-Mobile, Plzeňský Prazdroj, Huawei, Coca-Colu, McDonald’s nebo Škoda Auto. Vedle nich máme v týmu i specialisty na sociální média, influencer marketing a PR. Korporátní i to produktové. 

A co vymyslíme, umíme i zrealizovat. V našem (post)produkčním studiu dotáhneme videa a fotky do finální podoby. Včetně střihu, gradingu nebo motion designu.

Klíčoví lidé

Tomáš Kleňha

Chief Communications Officer

Lucie Garbieńová

Managing Director, Saatchi&Saatchi

Zdeněk Mikeš

Managing Director, Leo Burnett

Radek Vítek

Managing Director, MSL

Tomáš Preněk

Head of Strategy

Naše značky